Злочин проти людства: Голокост у художній літературі.

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту із 2005 року, коли була ухвалено відповідну резолюцію Генеральної Асамблеї ООН. У ній стверджувалося, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Україна приєдналася до цього документа у 2012 році і разом зі всім світом почала відзначати пам’ять про цю сумну подію. Перед вами добірка книг про єврейську трагедію в часи Другої світової війни. У них описано найжахливіші сторінки історії 20 століття. Читати їх буде нелегко. 1. «Сховище. Щоденник у листах» Анни Франк Анна Франк вела щоденник з 12 червня 1942 по 1 серпня 1944 року. Спочатку вона писала свої листи лише для самої себе. А навесні 1944 року почула по лондонському радіо виступ нідерландського міністра освіти у вигнанні, який говорив про те, що після війни н

По дорозі йде дідусь з купою дарунків - це несе вже Миколай дітям подарунки!


Сьогодні відбулось чергового засідання клубу "Веселка", присвячене Дню пам'яті Святителя Миколая. Вихованці "Веселки" під керівництвом Л. В. Надольної влаштували свято для гостей - членів клубу "Надвечір'я". Діти показали виставу, співали пісні, читали вірші - і все це на честь Святого Миколая. 

Потім вихованці "Веселки" відповідали на питання тематичної вітокрини. В кінці зустрічі учні і члени клубу "Надвечір'я" всі дружно виконали пісню "І в вас, і в нас, хай буде гаразд!", побажали усім присутнім миру в Україні, повернення наших воїнів-захисників. Всі члени клубу отримали подарунки: солодощі і канцелярське приладдя.

Допис Оксани Крижанівської 


Коментарі