Подорож до музею.

18 травня цього року музейні працівники всього світу відзначають Міжнародний день музеїв. Це свято з'явилось в календарі в 1977 році, коли на черговому засіданні ІСОМ -Міжнародною радою музеїв була прийнята пропозиція організації про встановлення цього свята. І з 1978 року цей день відзначається щорічно більш ніж у 150 країнах. До цієї дати 20 травня 2022 року в ЦБДЮ відбулась віртуальна екскурсія "Подорож до музею". Екскурсія проходила в рамках засідання клубу"Надвечір'я".Засідання провела бібліотекар юнацького абонементу Ланова Л.П. Спочатку керівник клубу ознайомила всіх присутніх з виникненням Міжнародного дня музеїв. Також оголосила план проведення засідання клубу"Надвечір'я". Потім члени клубу"Надвечір'я" змогли переглянути віртуальну екскурсію музеями світу. Подивились презентацію"Мости над прірвою" до Міжнародного дня музеїв. Всім присутнім дуже сподобалась віртуальна подорож до "Музею встановлення українськ

Мистецтво бути читачем


За вікном усе біле від першого снігу. Невгамовний вітер кружляє у танці безліч сніжинок. Бібліотека чекає своїх відвідувачів. І вони не забарилися: і дорослі, і малі, і самі маленькі, які вперше завітали до бібліотеки. Разом зі своєю вчителькою відвідали королівство книг та розваг учні 1-го Б класу ЗОШ № 15. 

Дітки потрапили у цікавий книжковий світ, у світ своїх дитячих мрій та фантазій. Мріяли та фантазували з малечею бібліотекарі Харківська Валентина Володимирівна та Андронік Ольга Сергіївна. Досвідчені фахівці провели захоплюючу та корисну виховну годинку за кигою української дитячої письменниці Алли Сокол "Повчальні пригоди хлопчика Колі".

Коментарі