Подорож до музею.

18 травня цього року музейні працівники всього світу відзначають Міжнародний день музеїв. Це свято з'явилось в календарі в 1977 році, коли на черговому засіданні ІСОМ -Міжнародною радою музеїв була прийнята пропозиція організації про встановлення цього свята. І з 1978 року цей день відзначається щорічно більш ніж у 150 країнах. До цієї дати 20 травня 2022 року в ЦБДЮ відбулась віртуальна екскурсія "Подорож до музею". Екскурсія проходила в рамках засідання клубу"Надвечір'я".Засідання провела бібліотекар юнацького абонементу Ланова Л.П. Спочатку керівник клубу ознайомила всіх присутніх з виникненням Міжнародного дня музеїв. Також оголосила план проведення засідання клубу"Надвечір'я". Потім члени клубу"Надвечір'я" змогли переглянути віртуальну екскурсію музеями світу. Подивились презентацію"Мости над прірвою" до Міжнародного дня музеїв. Всім присутнім дуже сподобалась віртуальна подорож до "Музею встановлення українськ

Пластуни навчаються: перша медична допомога


19-20 листопада 2016 року, Вінницьким міським осередком національної скаутської організації України "Пласт", для дітей віком від 11 до 18 років, проводився вишкіл з основ надання першої медичної допомоги. Вишкіл тривав два дні, в приміщені Вінницької центральної бібліотеки для дітей та юнацтва. Заняття проводили кваліфіковані інструктори з організації " Товариство Червоного Хреста", які вже не один рік співпрацюють з НСОУ"Пласт", і це вже не перший захід такого типу, який вони влаштовують разом.
Дітям розповідали про основні види травм та демонстрували як правильно зупинити кров при пораненнях, накладати повязки та шини при різного роду травмах. Присутні виконували роль живих манекенів, що неабияк повеселить як їх, так й інструкторів.Також діти навчались серцево-легеневій реанімації та були ознайомлені з різними медичними препаратами. Тепер, після проходження вишколу, діти власноруч можуть надавати першу медично допомогу постраждалому, якщо він її потребує.

Допис Оксани Крижанівської Коментарі