Подорож до музею.

18 травня цього року музейні працівники всього світу відзначають Міжнародний день музеїв. Це свято з'явилось в календарі в 1977 році, коли на черговому засіданні ІСОМ -Міжнародною радою музеїв була прийнята пропозиція організації про встановлення цього свята. І з 1978 року цей день відзначається щорічно більш ніж у 150 країнах. До цієї дати 20 травня 2022 року в ЦБДЮ відбулась віртуальна екскурсія "Подорож до музею". Екскурсія проходила в рамках засідання клубу"Надвечір'я".Засідання провела бібліотекар юнацького абонементу Ланова Л.П. Спочатку керівник клубу ознайомила всіх присутніх з виникненням Міжнародного дня музеїв. Також оголосила план проведення засідання клубу"Надвечір'я". Потім члени клубу"Надвечір'я" змогли переглянути віртуальну екскурсію музеями світу. Подивились презентацію"Мости над прірвою" до Міжнародного дня музеїв. Всім присутнім дуже сподобалась віртуальна подорож до "Музею встановлення українськ

Відчуймо разом кольори життя 👨‍🦽


Як людина, що не бачить, може створювати кольорові речі? Чому людей з порушеннями зору не варто вітати з Днем білої тростини? І в якій формі коректно пропонувати допомогу таким людям? Саме на ці та інші запитання змогли отримати відповідь усі, хто завітав на презентацію виставки творчості майстрів з порушенням зору "Відчуймо разом кольори життя", яка відбулася 18 жовтня у Центральній бібліотеці для дітей та юнацтва.

Окрім естетичної насолоди, гості дізналися про особливості комунікації з людьми з порушенням зору та змогли спростувати деякі стереотипи. Також почули про цікаві соціальні проекти, що стосуються незрячих людей у Вінниці. І все це під супровід неймовірної живої музики!

Натхненницями цієї події стали Оксана Войтко та Галина Корнєєва разом з бібліотекаркою Оксаною Крижанівською. Для 8-ми учасниць, чиї роботи предсавлені на виставці, це перший подібний і дуже важливий досвід. Тут представлені в'язані вироби, вишивка та прикраси з бісеру. Виставка триватиме до 31 жовтня. Запрошуємо!

Допис Оксани Крижанівської 👨‍🦽Оксана Войтко та Галина Корнєєва. 
Коментарі