Подорож до музею.

18 травня цього року музейні працівники всього світу відзначають Міжнародний день музеїв. Це свято з'явилось в календарі в 1977 році, коли на черговому засіданні ІСОМ -Міжнародною радою музеїв була прийнята пропозиція організації про встановлення цього свята. І з 1978 року цей день відзначається щорічно більш ніж у 150 країнах. До цієї дати 20 травня 2022 року в ЦБДЮ відбулась віртуальна екскурсія "Подорож до музею". Екскурсія проходила в рамках засідання клубу"Надвечір'я".Засідання провела бібліотекар юнацького абонементу Ланова Л.П. Спочатку керівник клубу ознайомила всіх присутніх з виникненням Міжнародного дня музеїв. Також оголосила план проведення засідання клубу"Надвечір'я". Потім члени клубу"Надвечір'я" змогли переглянути віртуальну екскурсію музеями світу. Подивились презентацію"Мости над прірвою" до Міжнародного дня музеїв. Всім присутнім дуже сподобалась віртуальна подорож до "Музею встановлення українськ

Тютюнопалінню - Ні!


 31 травня - Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням. Встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

Вживання тютюну є однією з найбільш серйозних загроз здоров'ю людини. Від хвороб, спричинених вживанням тютюну щорічно помирає 5,4 млн  осіб.

До уваги користувачів бібліотеки відеоролик " Бібліотека - це здОрово і здорОво".

Коментарі