Злочин проти людства: Голокост у художній літературі.

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту із 2005 року, коли була ухвалено відповідну резолюцію Генеральної Асамблеї ООН. У ній стверджувалося, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Україна приєдналася до цього документа у 2012 році і разом зі всім світом почала відзначати пам’ять про цю сумну подію. Перед вами добірка книг про єврейську трагедію в часи Другої світової війни. У них описано найжахливіші сторінки історії 20 століття. Читати їх буде нелегко. 1. «Сховище. Щоденник у листах» Анни Франк Анна Франк вела щоденник з 12 червня 1942 по 1 серпня 1944 року. Спочатку вона писала свої листи лише для самої себе. А навесні 1944 року почула по лондонському радіо виступ нідерландського міністра освіти у вигнанні, який говорив про те, що після війни н

"ДИВО"

 


В рамках інклюзивного бібліокінозалу "Спочатку була книга..." пропонуємо Вашій увазі відеопрезентацію про фільм та про книгу Р. Дж. Паласіо "Диво".

Цитати

"Ми, люди, не просто можемо бути добрими - ми можемо обирати, наскільки бути добрими."

"Хай там що, а ти маєш пережити свої невдачі. І боротися з ними замість тікати! Інколи варто мовчки проковтнути образу й рухатися далі..." 

Приємного перегляду!


Коментарі