Злочин проти людства: Голокост у художній літературі.

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту із 2005 року, коли була ухвалено відповідну резолюцію Генеральної Асамблеї ООН. У ній стверджувалося, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Україна приєдналася до цього документа у 2012 році і разом зі всім світом почала відзначати пам’ять про цю сумну подію. Перед вами добірка книг про єврейську трагедію в часи Другої світової війни. У них описано найжахливіші сторінки історії 20 століття. Читати їх буде нелегко. 1. «Сховище. Щоденник у листах» Анни Франк Анна Франк вела щоденник з 12 червня 1942 по 1 серпня 1944 року. Спочатку вона писала свої листи лише для самої себе. А навесні 1944 року почула по лондонському радіо виступ нідерландського міністра освіти у вигнанні, який говорив про те, що після війни н

Оріґамі - це цікаво і просто

 


З нагоди Всесвітного дня оріґамі, який відзначають 11 листопада, для дошкільників та учнів 1 - 4-х класів бібліотекар Андронік О. С. підготувала майстер-клас з створення морських мешканців - крабика та рибок.Для роботи нам знадобиться кольоровий папір, лінійка, ножиці, олівець.
На аркуші паперу наносимо розмітку, щоб отримати прямокутники.Складаємо, як показано на фото.Із отриманих модулів складаємо крабика.


Складаємо рибку, як показано на фото.


Ще один варіант рибки з модулів.


Ось такі морські жителі у нас вийшли.Завітавши до бібліотеки, матимете змогу ознайомитися з книгами по оріґамі.


Творіть із задоволенням. 
Дякуємо за увагу!

Коментарі