Злочин проти людства: Голокост у художній літературі.

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту із 2005 року, коли була ухвалено відповідну резолюцію Генеральної Асамблеї ООН. У ній стверджувалося, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Україна приєдналася до цього документа у 2012 році і разом зі всім світом почала відзначати пам’ять про цю сумну подію. Перед вами добірка книг про єврейську трагедію в часи Другої світової війни. У них описано найжахливіші сторінки історії 20 століття. Читати їх буде нелегко. 1. «Сховище. Щоденник у листах» Анни Франк Анна Франк вела щоденник з 12 червня 1942 по 1 серпня 1944 року. Спочатку вона писала свої листи лише для самої себе. А навесні 1944 року почула по лондонському радіо виступ нідерландського міністра освіти у вигнанні, який говорив про те, що після війни н

Світ ялинкових прикрас

 


Новий рік - це свято, яке відзначають буквально на всій планеті, у кожній країні, у кожній родині, дорослі і діти готуються до цього дня, чекаючи нових радісних подій, подарунків, виконання заповітних бажань. Новорічне свято, це перш за все, гарно прикрашене новорічне дерево - ялинка або сосна. Новорічні ялинкові прикраси, які є невід'ємним атрибутом свята, пройшли тривалий шлях розвитку, а їхня історія дуже цікава. Вони символізують тепло і добро, передаються з покоління в покоління і радують душу протягом багатьох років. У нашому музеї іграшки представлена міні-експозиція з ялинковими прикрасами. 

Пропонуємо вам поринути у світ ялинкових прикрас та переглянути відеопрезентацію, яку підготували заввідділом обслуговування Мялківська С. І. та головний бібліотекар Єліна І. А.

Приємного перегляду!
Коментарі