Злочин проти людства: Голокост у художній літературі.

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту із 2005 року, коли була ухвалено відповідну резолюцію Генеральної Асамблеї ООН. У ній стверджувалося, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Україна приєдналася до цього документа у 2012 році і разом зі всім світом почала відзначати пам’ять про цю сумну подію. Перед вами добірка книг про єврейську трагедію в часи Другої світової війни. У них описано найжахливіші сторінки історії 20 століття. Читати їх буде нелегко. 1. «Сховище. Щоденник у листах» Анни Франк Анна Франк вела щоденник з 12 червня 1942 по 1 серпня 1944 року. Спочатку вона писала свої листи лише для самої себе. А навесні 1944 року почула по лондонському радіо виступ нідерландського міністра освіти у вигнанні, який говорив про те, що після війни н

Зима прийшла з дарами - добрими святами!

 


Зима - час казкових пригод. Це час нових надій, нових прагнень, нових мрій. У цю пору року прекрасне усе без винятку! У холодні морозні дні ще більше цінується тепло і затишок рідного дому. А ще зима - час свят. Буквально з перших грудневих днів усі починають запасатися подарунками і з нетерпінням чекають новорічної метушні. Зима - це чудова пора року, коли всі починають вірити в чудеса.

Книжкова виставка "Зима прийшла з дарами - добрими святами!" проілюструє, як святкували новорічно-різдвяні свята українці. Тут ви знайдете цікаві книги про звичаї та традиції українського народу в зимові свята, адаптовані для дітей, авторські вірші про зиму, а ще чудові казки, загадки, колядки, щедрівки. Бібліотекарі проводять бесіди з користувачами, розповідаючи їм про історію новорічної ялинки, про традиції святкування в різних країнах тощо.


Щоб познайомитися з традиціями святкування зимових свят завітайте до нашої бібліотеки! У нас ви зможете поповнити свої знання про традиції святкування цікавими ідеями і знайти щось нове. А чарівні казки про Різдво та Новий рік, з цікавими сюжетами та яскравими ілюстраціями, змусять повірити у дива не лише малюків, а й їхніх батьків.

Дякуємо за увагу!

Коментарі