Бібліотека - дім твоїх друзів

  Сьогодні до нас на гостини завітали діти , що відвідують гурток "Творча майстерня"  Вінницького міського п алацу дітей та юнацтва. Вони подивились на свої роботи, які представлені на виставці творчості "Калейдоскоп різдвяних див". Діти познайомилися з бібліотекою, бібліотекарі презентували інклюзивну літературу, на прикладі книг поговорили про дружбу.  А на завершення подивилися мультфільми "Мотузки" та "Котигорошко та його друзі".

Стежкою, що із небес веде, Миколай до нас іде


17 грудня в ЦБДЮ проведено фольклорно-етнографічну годину до Дня святого Миколая. Наші юні відвідувачі познайомилися з легендами та переказами про святого, який є символом добра і милосердя, та історією його життя. Дізналися більше про добрі вчинки святого Миколая, про традиції проведення цього свята в Україні. Також діти розмірковували про помічників святого Миколая, якими можуть стати будь-хто з нас.
А ще, в рамках челенджу "Твори добро, бо ти людина", який Вінницькій централізованій бібліотечній системі передали наші партнери ЦР "Гармонія" ім. Р. Панасюк, виготовили вітальні листівки для воїнів ООС.

Коментарі