Бібліотека - дім твоїх друзів

  Сьогодні до нас на гостини завітали діти , що відвідують гурток "Творча майстерня"  Вінницького міського п алацу дітей та юнацтва. Вони подивились на свої роботи, які представлені на виставці творчості "Калейдоскоп різдвяних див". Діти познайомилися з бібліотекою, бібліотекарі презентували інклюзивну літературу, на прикладі книг поговорили про дружбу.  А на завершення подивилися мультфільми "Мотузки" та "Котигорошко та його друзі".

Передсвятковий настрій


Традиційні зимові розваги, такі як ковзанка, катання на лижах та санчатах, гра в сніжки, казкові звірята, віхола найвитонченіших сніжинок – це далеко не всі сюжети, які оживила наша команда бібліотекарів на бібліотечних вітринах цьогоріч. Є ще чудова засніжена Вінниця із аркою біля входу до Центрального парку, водонапірною вежею, вінницьким трамваєм та іншими впізнаваними спорудами. Не оминули увагою і біблійні мотиви. На вікнах абонементу 5-9 класів зображено народження Ісусика¸ волхвів з дарами, янголів, тощо. 

Протягом цього тижня бібліотекарі прикрашали всі бібліотечні вікна та зали в рамках проєкту «Арт вітрина. Пори року: настрій», долучившись таким чином до великої неосяжної магії, що огортає передсвяткове місто.Тож, відвідуючи нашу бібліотеку, чи просто проходячи повз вулицею, сподіваємося, Ви зупинитеся і відчуєте те тепло і любов, з якими працювали наші бібліотечні бджілки.

Коментарі