Космічна мандрівка

  Сьогодні до нас завітали дітки , які здійснювали космічні подорожі проспектом Космонавтів. Діти та їх батьки познайомились з музеєм іграшки, а також подивились мультфільм «Рекс космонавт».

Література, як мікстура


Історії, які люди розповідають одне одному, мають властивість лікувати душевні рани. Навчіться їх слухати, запам’ятовувати і передавати тим, хто їх потребує. Часом добра історія потрібніша людині за їжу.
                                                                                       Баррі Лопес.

Всі знають, що в бібліотеку ходять переважно здорові люди. Але іноді і вони потребують допомоги. Саме на цей випадок працівники юнацького відділу оформили книжкову виставку «Література як мікстура».
Потрібна книжка, прочитана в потрібний час, – найкращі ліки. І кращий рецепт поліпшення важкого морального стану. І розуміння того, що ти не один у світі зі своїми проблемами. Бо книжка – це зброшурована людина, з якою ти розмовляєш. Вона містить почуття і думки, жарти і емоції, сумніви і роздуми.

Бібліотерапія як термін є поєднанням двох грецьких слів biblion (книга) і therapeia (лікування).  Книжки можуть стимулювати позитивний настрій та гасити негативний. 

Коментарі