Всесвіт у дитячих долонях

 Така назва книжково-ілюстративної виставки привернула увагу дорослих та дітей у центральному парку ім. М.Леонтовича 1 червня. Автори експозиції - працівники ЦБДЮ - із задоволенням відповідали на чисельні запитання шанувальників книги, які завітали на свято до Дня захисту дітей: - Чи можна купити цю книгу? - Як відлучити дитину від читання в Інтернеті? - Чи є у вашій бібліотеці дитяча література на іноземній мові? - Онука у 5 років все розуміє, чує, але не розмовляє. Що робити? - А у вас є книжка про динозаврів? На ці та багато інших запитань знайшлись відповіді і головне - подано конкретний напрям подальшого удосконалення якості життя - адреси бібліотек, де у т. ч.працюють безоплатні гуртки та клуби за інтересами, є можливість ознайомитись з новими надходженнями друкованої продукції, відпочити з друзями від спеки за переглядом періодичних видань, та ін.                      А фото на фоні бібліотечних книг - то кращий спогад про свято:

Наша Подільська ріка

 

В третю суботу травня в Україні відзначають День Південного Бугу. Це свято має на меті привернути увагу громадськості до першочергових завдань та віддати належну увагу значенню річок в житті суспільства. 18 травня бібліотекарі ЦБДЮ запросили на інформаційний мікс "Наша Подільська ріка" групу ВПО, які постійно користуються послугами нашої книгозбірні. 

Учасники заходу дізналися цікаві факти про Південний Буг і про проблеми, які необхідно вирішувати, щоб наша ріка була чистою та безпечною .






Коментарі